Ugly Tins
-
AllahindlusBom Petisco sardiinid oliiviõlis (Kole plekk)
2 reviewsTavaline hind €2,45 EURTavaline hindÜhikuhind €20,42/kg€3,90 EURAllahindlushind €2,45 EURAllahindlus -
Bom Petisco sardiinid vürtsikas tomatikastmes (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,99 EURTavaline hindÜhikuhind €24,92/kg€3,50 EURAllahindlushind €2,99 EURAllahindlus -
AllahindlusBom Petisco sardiinid taimeõlis (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,25 EURTavaline hindÜhikuhind €18,75/kg€3,50 EURAllahindlushind €2,25 EURAllahindlus -
Ramirez Portugali sardiinid oliiviõlis (Kole plekkpurk)
No reviewsTavaline hind €1,85 EURTavaline hindÜhikuhind €14,80/kg€3,50 EURAllahindlushind €1,85 EURVälja müüdud -
UusAllahindlusBom Petisco BIO sardiinid oliiviõlis (Kole plekk)
No reviewsTavaline hind €2,79 EURTavaline hindÜhikuhind €23,25/kg€4,29 EURAllahindlushind €2,79 EURAllahindlusUus -
Ramirez luudeta sardiinifilee ekstra neitsioliiviõlis (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €2,95 EURTavaline hindÜhikuhind €29,50/kg€5,00 EURAllahindlushind €2,95 EURVälja müüdud -
Ramirez Portugali sardiinid tomatikastmes (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,19 EURTavaline hindÜhikuhind €17,52/kg€3,00 EURAllahindlushind €2,19 EURVälja müüdud -
Minerva beebisardiinid (petingad) tomatis (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,79 EURTavaline hindÜhikuhind €31,00/kg€4,39 EURAllahindlushind €2,79 EURVälja müüdud -
Tenório tuunikalafileed maheoliiviõlis (vigastatud purk)
No reviewsTavaline hind €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€6,50 EURAllahindlushind €3,49 EURAllahindlus -
NURI sardiinid oliiviõlis sidruniga (vigastatud purk)
No reviewsTavaline hind €4,85 EURTavaline hindÜhikuhind €38,80/kgAllahindlushind €4,85 EURVälja müüdud -
Välja müüdudMinerva sardiinid tomatis (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,59 EURTavaline hindÜhikuhind €21,58/kg€3,49 EURAllahindlushind €2,59 EURVälja müüdud -
Välja müüdudBom Petisco Tuna Slice in Olive Oil (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €2,65 EURTavaline hindÜhikuhind €22,08/kgAllahindlushind €2,65 EURVälja müüdudUus -
Bom Petisco BIO Sardines in Tomato Sauce (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €2,95 EURTavaline hindÜhikuhind €24,58/kgAllahindlushind €2,95 EURUus -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €3,39 EURTavaline hindÜhikuhind €28,25/kgAllahindlushind €3,39 EURUus -
Bom Petisco Sardines in Spicy Vegetable Oil (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €2,25 EURTavaline hindÜhikuhind €18,75/kgAllahindlushind €2,25 EURUus -
Bom Petisco Sardines in Tomato (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €2,25 EURTavaline hindÜhikuhind €18,75/kgAllahindlushind €2,25 EURUus
See nädal:
-
Portugali sardiinide oliiviõlis degusteerimiskomplekt – 5 purki
No reviewsTavaline hind €17,49 EURTavaline hindÜhikuhind €24,99/kg€20,75 EURAllahindlushind €17,49 EURSäästupakkUus -
Minerva beebisardiinid (petingas) oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €44,33/kg€4,69 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Bom Petisco sardiinid oliiviõlis
15 reviewsTavaline hind Alates €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€3,99 EURAllahindlushind Alates €3,49 EURAllahindlus -
AllahindlusBom Petisco BIO sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €3,89 EURTavaline hindÜhikuhind €32,42/kg€4,49 EURAllahindlushind €3,89 EURAllahindlusUus -
Conservas Santos vürtsikad sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €6,99 EURTavaline hindÜhikuhind €58,25/kg€7,40 EURAllahindlushind €6,99 EURAllahindlusUus -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsTavaline hind €16,50 EURTavaline hindÜhikuhind €66,00/LAllahindlushind €16,50 EURUus -
NURI sardiinid oliiviõlis
15 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
NURI vürtsitatud sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis sidruniviiluga 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos väikesed sardiinid (petingas) oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos Vahemere stiilis makrellifileed 120 g
No reviewsTavaline hind €5,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,92/kgAllahindlushind €5,99 EURUus -
Conservas Santos sardiinide degusteerimiskomplekt (3 × 120 g)
No reviewsTavaline hind €14,99 EURTavaline hindÜhikuhind €41,64/kgAllahindlushind €14,99 EURSäästupakkUus -
Campo Santos ekstra neitsioliiviõli 200 ml
No reviewsTavaline hind €11,99 EURTavaline hindÜhikuhind €59,95/LAllahindlushind €11,99 EURUus -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,40 EURTavaline hindÜhikuhind €61,67/kgAllahindlushind €7,40 EURUus -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,90 EURTavaline hindÜhikuhind €65,83/kgAllahindlushind €7,90 EURUus
1
/
kohta
18
Kollektsioon: Ugly Tins
Ugly Tins on täiesti kvaliteetsed Portugali konservid, mille purkidel või etikettidel on transpordi käigus tekkinud väikesed kosmeetilised vead, näiteks mõlgid, kriimud või etiketi ebatäiuslikkus. Toode sees on sama – sama kvaliteet ja maitse, lihtsalt madalama hinnaga.
Sellest kollektsioonist leiad Portugali sardiine ja muid kalakonserve, mille pakendil on väikesed vead, sageli märgatava allahindlusega. Hea valik, kui soovid säästa ja samal ajal vähendada toiduraiskamist.
Ugly Tins: vähem jäätmeid, sama ehe Portugali kvaliteet. Kogused on piiratud.
Avasta rohkem













