Minerva
-
AllahindlusMinerva sardiinid oliiviõlis
14 reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Minerva Portugali sardiinide maitsepakk – tomativersioon (4 × 120 g)
19 reviewsTavaline hind €16,90 EURTavaline hindÜhikuhind €35,21/kgAllahindlushind €16,90 EURSäästupakk -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
Minerva sardiinid tomatikastmes
2 reviewsTavaline hind €3,29 EURTavaline hindÜhikuhind €27,42/kgAllahindlushind €3,29 EUR -
Minerva sardiinipasteet
1 reviewTavaline hind €3,89 EURTavaline hindAllahindlushind €3,89 EUR -

Minerva beebisardiinid (petingas) oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €44,33/kg€4,69 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
AllahindlusMinerva beebisardiinid (petingad) tomatikastmes
3 reviewsTavaline hind €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €38,78/kg€4,39 EURAllahindlushind €3,49 EURAllahindlus -
Minerva mahepõllumajanduslik sardiinipatee orgaanilistest koostisosadest
No reviewsTavaline hind €4,59 EURTavaline hindAllahindlushind €4,59 EUR -
Minerva vürtsitatud sardiinipatee
No reviewsTavaline hind €3,89 EURTavaline hindAllahindlushind €3,89 EUR -
Minerva Premium tuunikala fileed looduslikud
No reviewsTavaline hind Alates €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €35,92/kgAllahindlushind Alates €4,49 EUR -
Minerva tuunifilee oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €4,99 EURTavaline hindÜhikuhind €39,92/kgAllahindlushind Alates €4,99 EUR -
Minerva BIO sardiinid mahe ekstra-neitsioliiviõlis maheda piri-piriga 120g
No reviewsTavaline hind €4,89 EURTavaline hindÜhikuhind €40,75/kgAllahindlushind €4,89 EURUus -
Minerva Portugali sardiinide maitsepakk oliiviõlis (4 × 120 g)
3 reviewsTavaline hind €17,90 EURTavaline hindÜhikuhind €37,29/kgAllahindlushind €17,90 EURVälja müüdud -
Minerva sardiinid vürtsikas oliiviõlis porgandite ja pipraga
No reviewsTavaline hind Alates €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind Alates €4,49 EURVälja müüdud -
Minerva sardiinid mahepõllumajanduslikus ekstra neitsioliiviõlis
1 reviewTavaline hind €4,89 EURTavaline hindÜhikuhind €40,75/kgAllahindlushind €4,89 EURVälja müüdud -
Välja müüdudMinerva sardiinid tomatis (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,59 EURTavaline hindÜhikuhind €21,58/kg€3,49 EURAllahindlushind €2,59 EURVälja müüdud
See nädal:
-
Portugali sardiinide oliiviõlis degusteerimiskomplekt – 5 purki
No reviewsTavaline hind €17,49 EURTavaline hindÜhikuhind €24,99/kg€20,75 EURAllahindlushind €17,49 EURSäästupakkUus -
Minerva beebisardiinid (petingas) oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €44,33/kg€4,69 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Bom Petisco sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind Alates €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€3,99 EURAllahindlushind Alates €3,49 EURAllahindlus -
Bom Petisco BIO sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €3,89 EURTavaline hindÜhikuhind €32,42/kg€4,49 EURAllahindlushind €3,89 EURAllahindlusUus -
Conservas Santos vürtsikad sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €6,99 EURTavaline hindÜhikuhind €58,25/kg€7,40 EURAllahindlushind €6,99 EURAllahindlusUus -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsTavaline hind €16,50 EURTavaline hindÜhikuhind €66,00/LAllahindlushind €16,50 EURUus -
Välja müüdudNURI sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EURVälja müüdud -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
NURI vürtsitatud sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis sidruniviiluga 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos väikesed sardiinid (petingas) oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos Vahemere stiilis makrellifileed 120 g
No reviewsTavaline hind €5,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,92/kgAllahindlushind €5,99 EURUus -
Conservas Santos sardiinide degusteerimiskomplekt (3 × 120 g)
No reviewsTavaline hind €14,99 EURTavaline hindÜhikuhind €41,64/kgAllahindlushind €14,99 EURSäästupakkUus -
Campo Santos ekstra neitsioliiviõli 200 ml
No reviewsTavaline hind €11,99 EURTavaline hindÜhikuhind €59,95/LAllahindlushind €11,99 EURUus -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,40 EURTavaline hindÜhikuhind €61,67/kgAllahindlushind €7,40 EURUus -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,90 EURTavaline hindÜhikuhind €65,83/kgAllahindlushind €7,90 EURUus
Kollektsioon: Minerva
Minerva on üks tuntumaid Portugali kalakonservide kaubamärke, mis valmistab sardiine ja tuunikala traditsiooniliste Portugali retseptide järgi. Siit leiad Minerva sardiinid oliiviõlis, tomatikastmes, sidruniga ja vürtsidega, samuti väikesed sardiinid Petingas, mahetoodete sarja Minerva BIO, sardiinipasteedid ja tuunikalafileed.
Minerva konservid valmistatakse Portugalis hoolikalt valitud kalast ja kvaliteetsetest koostisosadest. Sardiinid sobivad röstsaiale, salatitesse, pastaroogadesse, riisiga, tapas-vaagnale või kiireks lõunaks. Mahetoodete austajatele soovitame Minerva BIO sardiine mahedas ekstra neitsioliiviõlis, klassikaliste Portugali maitsete sõpradele aga Minerva sardiine oliiviõlis ja tomatikastmes.
Avasta ehtne Portugali konservitraditsioon ning vali oma lemmikud Minerva Portugali sardiinide, tuunikala ja degusteerimiskomplektide seast.








