Ramirez
-
AllahindlusRamirez Portugali sardiinid oliiviõlis
18 reviewsTavaline hind €3,59 EURTavaline hindÜhikuhind €28,72/kg€3,99 EURAllahindlushind €3,59 EURAllahindlus -
Ramirez kondita sardiinifileed ekstra neitsioliiviõlis
13 reviewsTavaline hind €4,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,90/kgAllahindlushind €4,99 EUR -
Ramirez metsikud sardiinid ekstra neitsi maheoliiviõlis
5 reviewsTavaline hind €4,99 EURTavaline hindÜhikuhind €39,92/kgAllahindlushind €4,99 EUR -
Ramirez kondita sardiinifilee tomatikastmes
1 reviewTavaline hind €4,89 EURTavaline hindÜhikuhind €48,90/kgAllahindlushind €4,89 EUR -
Ramirez Sardiinid madala soolasisaldusega oliiviõlis
4 reviewsTavaline hind €5,49 EURTavaline hindÜhikuhind €43,92/kgAllahindlushind €5,49 EUR -
Ramirez sardiinid sidruniga
1 reviewTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €35,92/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
Ramirez sardiin oliiviõlis suitsuse aroomiga
2 reviewsTavaline hind €4,59 EURTavaline hindÜhikuhind €36,72/kgAllahindlushind €4,59 EUR -
Ramirez Portugali sardiinid tomatikastmes
1 reviewTavaline hind €2,79 EURTavaline hindÜhikuhind €22,32/kgAllahindlushind €2,79 EUR -
Ramirez Portugali sardiinide valikpakk (5 x 125g) – puidust kinkekarp
No reviewsTavaline hind €27,95 EURTavaline hindÜhikuhind €46,58/kg€29,95 EURAllahindlushind €27,95 EURAllahindlus -
Välja müüdudRamirez naturaalsed sardiinid
5 reviewsTavaline hind €4,99 EURTavaline hindÜhikuhind €39,92/kgAllahindlushind €4,99 EURVälja müüdud -
Ramirez Portugali sardiinid oliiviõlis (Kole plekkpurk)
No reviewsTavaline hind €1,85 EURTavaline hindÜhikuhind €14,80/kg€3,50 EURAllahindlushind €1,85 EURAllahindlus -
Ramirez luudeta sardiinifilee ekstra neitsioliiviõlis (Ugly Tin)
No reviewsTavaline hind €2,95 EURTavaline hindÜhikuhind €29,50/kg€5,00 EURAllahindlushind €2,95 EURVälja müüdud -
Ramirez Portugali sardiinid tomatikastmes (kole purk)
No reviewsTavaline hind €2,19 EURTavaline hindÜhikuhind €17,52/kg€3,00 EURAllahindlushind €2,19 EURVälja müüdud
See nädal:
-
Portugali sardiinide oliiviõlis degusteerimiskomplekt – 5 purki
No reviewsTavaline hind €17,49 EURTavaline hindÜhikuhind €24,99/kg€20,75 EURAllahindlushind €17,49 EURSäästupakkUus -
Minerva beebisardiinid (petingas) oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €44,33/kg€4,69 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Bom Petisco sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind Alates €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€3,99 EURAllahindlushind Alates €3,49 EURAllahindlus -
Bom Petisco BIO sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €3,89 EURTavaline hindÜhikuhind €32,42/kg€4,49 EURAllahindlushind €3,89 EURAllahindlusUus -
Conservas Santos vürtsikad sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €6,99 EURTavaline hindÜhikuhind €58,25/kg€7,40 EURAllahindlushind €6,99 EURAllahindlusUus -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsTavaline hind €16,50 EURTavaline hindÜhikuhind €66,00/LAllahindlushind €16,50 EURUus -
Välja müüdudNURI sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EURVälja müüdud -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
NURI vürtsitatud sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis sidruniviiluga 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos väikesed sardiinid (petingas) oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos Vahemere stiilis makrellifileed 120 g
No reviewsTavaline hind €5,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,92/kgAllahindlushind €5,99 EURUus -
Conservas Santos sardiinide degusteerimiskomplekt (3 × 120 g)
No reviewsTavaline hind €14,99 EURTavaline hindÜhikuhind €41,64/kgAllahindlushind €14,99 EURSäästupakkUus -
Campo Santos ekstra neitsioliiviõli 200 ml
No reviewsTavaline hind €11,99 EURTavaline hindÜhikuhind €59,95/LAllahindlushind €11,99 EURUus -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,40 EURTavaline hindÜhikuhind €61,67/kgAllahindlushind €7,40 EURUus -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,90 EURTavaline hindÜhikuhind €65,83/kgAllahindlushind €7,90 EURUus
1
/
kohta
18
Kollektsioon: Ramirez
Ramirez Portugali sardiinid on üks vanimaid ja kõige austatumaid konserveeritud mereandide kaubamärke maailmas, asutatud Portugalis 1853. aastal.
Tuntud oma erakordse kvaliteedi, autentse maitse ja traditsiooniliste tootmismeetodite poolest, on Ramirez tooted armastatud sardiinisõprade seas üle Euroopa.
Alates klassikalistest sardiinidest oliiviõlis kuni vürtsikate ja tomatise maitseteni – iga konserv pakub autentset Portugali ranniku köögi maitset.
Rikkalik valgusisaldusega ja loomulikult kõrge omega-3 rasvhapete sisaldusega on Ramirez sardiinid ideaalsed gurmeeroogadeks, tapasteks, salatiteks või tervislikeks Vahemere stiilis toitudeks.
Avasta autentseid Portugali konserveeritud mereande kiire kohaletoimetamisega üle Leedu ja Euroopa.



