Üle 100 aasta Portugali käsitööd
Alates 1920. aastast on NURI olnud üks Portugali ikoonilisemaid gurmee sardiinitootjaid. Iga sardiin valitakse hoolikalt, aurutatakse ja pakitakse käsitsi Matosinhoses, Portugalis, säilitades traditsioonilise käsitöö, mis on teinud NURI kuulsaks üle kogu maailma.
Valmistatud esmaklassilistest Atlandi sardiinidest, kõrgekvaliteedilisest oliiviõlist ja looduslikest koostisosadest, pakub iga purk erakordset maitset, kindlat tekstuuri ja autentset Portugali gurmeeelamust.
✓ Käsitööna valminud Portugalis
✓ Esmaklassilised Atlandi sardiinid
✓ Traditsioonilised retseptid alates 1920. aastast
✓ Rikkalik Omega-3 ja valkude allikas
✓ Ilma kunstlike säilitusaineteta
-
Välja müüdudNURI sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EURVälja müüdud -
NURI sardiinid oliiviõlis sidruniga
3 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
NURI sardiinid tomatikastmes
5 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
NURI vürtsitatud sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
NURI allkirjakollektsioon – 4 premium-klassi Portugali sardiini (4 × 125g)
No reviewsTavaline hind €27,95 EURTavaline hindÜhikuhind €55,90/kgAllahindlushind €27,95 EUR -
NURI ekstra vürtsikad sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €6,25 EURTavaline hindÜhikuhind €50,00/kgAllahindlushind €6,25 EUR -
Säästa kuni 15%NURI vürtsikad sardiinid tomatikastmes
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
NURI sardiinipasteet vürtsikas oliiviõlis
2 reviewsTavaline hind €5,45 EURTavaline hindAllahindlushind €5,45 EUR -
Välja müüdudNURI sardiinipasteet oliiviõlis
3 reviewsTavaline hind €5,25 EURTavaline hindAllahindlushind €5,25 EURVälja müüdud -
Välja müüdudNURI sardiinikahvlite kinkekomplekt
1 reviewTavaline hind €27,95 EURTavaline hindAllahindlushind €27,95 EURVälja müüdud -
NURI sardiinid oliiviõlis sidruniga (vigastatud purk)
No reviewsTavaline hind €4,85 EURTavaline hindÜhikuhind €38,80/kgAllahindlushind €4,85 EURVälja müüdud
Kollektsioon: NURI
NURI Portugali sardiinid
NURI Portugali sardiinid on üks Portugali ikoonilisemaid gurmeekonservkalatooteid, mis on käsitsi valmistatud traditsiooniliste meetoditega alates 1920. aastast.
Valmistatud Matosinhoses, Portugalis, iga konserv on tehtud hoolikalt valitud sardiinidest, kvaliteetsest oliiviõlist, looduslikest koostisosadest ja traditsioonilistest retseptidest, mis säilitavad Portugali mereandide ehtsa maitse.
Tuntud oma rikkaliku maitse, kindla tekstuuri ja kauni vintage-pakendi poolest, on NURI sardiinid ideaalsed tapas, röstsaiade, salatite, pastaroogade, gurmeekinkide jaoks või nautimiseks kodus klaasi Portugali veiniga.
Avasta kogu NURI sardiinide valik, sealhulgas klassikaline oliiviõli, vürtsitatud oliiviõli, tomatikaste, sidrun, eriti vürtsikas ja kinkekomplektid — tarnitakse üle kogu Leedu ja Baltikumi.
- Käsitööna valmistatud Portugalis alates 1920. aastast
- Kvaliteetsed Atlandi sardiinid
- Traditsioonilised Portugali retseptid
- Rikkalik Omega-3 ja valkude allikas
- Ideaalne tapas, kingituste ja gurmeeroogade jaoks
Lisateavet Portugali toidu, kaubamärkide ja igapäevakultuuri kohta leiate meie täielikust Portugali toodete teejuhist.
Sellel nädalal:
-
Portugali sardiinide oliiviõlis degusteerimiskomplekt – 5 purki
No reviewsTavaline hind €17,49 EURTavaline hindÜhikuhind €24,99/kg€20,75 EURAllahindlushind €17,49 EURSäästupakkUus -
Minerva beebisardiinid (petingas) oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €44,33/kg€4,69 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Bom Petisco sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind Alates €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€3,99 EURAllahindlushind Alates €3,49 EURAllahindlus -
Bom Petisco BIO sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €3,89 EURTavaline hindÜhikuhind €32,42/kg€4,49 EURAllahindlushind €3,89 EURAllahindlusUus -
Conservas Santos vürtsikad sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €6,99 EURTavaline hindÜhikuhind €58,25/kg€7,40 EURAllahindlushind €6,99 EURAllahindlusUus -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsTavaline hind €16,50 EURTavaline hindÜhikuhind €66,00/LAllahindlushind €16,50 EURUus -
Välja müüdudNURI sardiinid oliiviõlis
16 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EURVälja müüdud -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
NURI vürtsitatud sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis sidruniviiluga 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos väikesed sardiinid (petingas) oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos Vahemere stiilis makrellifileed 120 g
No reviewsTavaline hind €5,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,92/kgAllahindlushind €5,99 EURUus -
Conservas Santos sardiinide degusteerimiskomplekt (3 × 120 g)
No reviewsTavaline hind €14,99 EURTavaline hindÜhikuhind €41,64/kgAllahindlushind €14,99 EURSäästupakkUus -
Campo Santos ekstra neitsioliiviõli 200 ml
No reviewsTavaline hind €11,99 EURTavaline hindÜhikuhind €59,95/LAllahindlushind €11,99 EURUus -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,40 EURTavaline hindÜhikuhind €61,67/kgAllahindlushind €7,40 EURUus -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,90 EURTavaline hindÜhikuhind €65,83/kgAllahindlushind €7,90 EURUus






