Sardiinid
-

Bom Petisco sardiinid oliiviõlis
15 reviewsTavaline hind Alates €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€3,99 EURAllahindlushind Alates €3,49 EURAllahindlus -
SäästupakkAllahindlusBom Petisco Portugali sardiinide maitsepakk (5 × 120 g)
Arvustusi poleTavaline hind €14,98 EURTavaline hindÜhikuhind €24,97/kg€17,50 EURAllahindlushind €14,98 EURSäästupakk -
AllahindlusRamirez Portugali sardiinid oliiviõlis
17 reviewsTavaline hind €3,59 EURTavaline hindÜhikuhind €28,72/kg€3,99 EURAllahindlushind €3,59 EURAllahindlus -
NURI sardiinid oliiviõlis
15 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
AllahindlusMinerva sardiinid oliiviõlis
14 reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Minerva Portugali sardiinide maitsepakk – tomativersioon (4 × 120 g)
19 reviewsTavaline hind €16,90 EURTavaline hindÜhikuhind €35,21/kgAllahindlushind €16,90 EURSäästupakk -

Bom Petisco Sardiinid tomatis
7 reviewsTavaline hind €2,99 EURTavaline hindÜhikuhind €24,92/kg€3,50 EURAllahindlushind €2,99 EURAllahindlus -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
Ramirez kondita sardiinifileed ekstra neitsioliiviõlis
13 reviewsTavaline hind €4,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,90/kgAllahindlushind €4,99 EUR -
Säästa kuni 15%Bom Petisco Sardiinid vürtsikas tomatis
3 reviewsTavaline hind €2,99 EURTavaline hindÜhikuhind €24,92/kgAllahindlushind €2,99 EUR -

🇵🇹 Bom Petisco Portugali sardiinide degusteerimiskomplekt (2 x 120g) – PT lipu väljaanne
Arvustusi poleTavaline hind €5,99 EURTavaline hindÜhikuhind €24,96/kg€6,59 EURAllahindlushind €5,99 EURAllahindlus -
Minerva sardiinid tomatikastmes
2 reviewsTavaline hind €3,29 EURTavaline hindÜhikuhind €27,42/kgAllahindlushind €3,29 EUR -
Ramirez metsikud sardiinid ekstra neitsi maheoliiviõlis
5 reviewsTavaline hind €4,99 EURTavaline hindAllahindlushind €4,99 EUR -
NURI sardiinid oliiviõlis sidruniga
3 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Säästa kuni 15%Bom Petisco sardiinid taimeõlis
3 reviewsTavaline hind €2,99 EURTavaline hindAllahindlushind €2,99 EUR -
NURI sardiinid tomatikastmes
5 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR
See nädal:
-
Portugali sardiinide oliiviõlis degusteerimiskomplekt – 5 purki
No reviewsTavaline hind €17,49 EURTavaline hindÜhikuhind €24,99/kg€20,75 EURAllahindlushind €17,49 EURSäästupakkUus -
Minerva beebisardiinid (petingas) oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €44,33/kg€4,69 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Bom Petisco sardiinid oliiviõlis
15 reviewsTavaline hind Alates €3,49 EURTavaline hindÜhikuhind €29,08/kg€3,99 EURAllahindlushind Alates €3,49 EURAllahindlus -
AllahindlusBom Petisco BIO sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind Alates €3,99 EURTavaline hindÜhikuhind €33,25/kg€4,29 EURAllahindlushind Alates €3,99 EURAllahindlus -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €3,89 EURTavaline hindÜhikuhind €32,42/kg€4,49 EURAllahindlushind €3,89 EURAllahindlusUus -
Conservas Santos vürtsikad sardiinid oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €6,99 EURTavaline hindÜhikuhind €58,25/kg€7,40 EURAllahindlushind €6,99 EURAllahindlusUus -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsTavaline hind €16,50 EURTavaline hindÜhikuhind €66,00/LAllahindlushind €16,50 EURUus -
NURI sardiinid oliiviõlis
15 reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Minerva sardiinid oliiviõlis ja sidruniga
8 reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EUR -
NURI vürtsitatud sardiinid oliiviõlis
No reviewsTavaline hind €5,95 EURTavaline hindÜhikuhind €47,60/kgAllahindlushind €5,95 EUR -
Conservas Santos sardiinid oliiviõlis sidruniviiluga 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos väikesed sardiinid (petingas) oliiviõlis 120 g
No reviewsTavaline hind €4,49 EURTavaline hindÜhikuhind €37,42/kgAllahindlushind €4,49 EURUus -
Conservas Santos Vahemere stiilis makrellifileed 120 g
No reviewsTavaline hind €5,99 EURTavaline hindÜhikuhind €49,92/kgAllahindlushind €5,99 EURUus -
Conservas Santos sardiinide degusteerimiskomplekt (3 × 120 g)
No reviewsTavaline hind €14,99 EURTavaline hindÜhikuhind €41,64/kgAllahindlushind €14,99 EURSäästupakkUus -
Campo Santos ekstra neitsioliiviõli 200 ml
No reviewsTavaline hind €11,99 EURTavaline hindÜhikuhind €59,95/LAllahindlushind €11,99 EURUus -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,40 EURTavaline hindÜhikuhind €61,67/kgAllahindlushind €7,40 EURUus -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsTavaline hind €7,90 EURTavaline hindÜhikuhind €65,83/kgAllahindlushind €7,90 EURUus
Kollektsioon: Sardiinid
Portugali sardiinid
Avasta ehtsad Portugali sardiinid tuntud tootjatelt nagu NURI, Minerva, Bom Petisco ja Ramirez. Valikus on klassikalised sardiinid oliiviõlis, ekstra neitsioliiviõlis, tomatikastmes, vürtsikad variandid ja degustatsioonikomplektid.
Portugali konserveeritud sardiine hinnatakse rikkaliku maitse, tihke tekstuuri ja traditsioonilise valmistamise tõttu. Telli sardiinid internetist kohaletoimetamisega üle Eesti.
Avasta SARDINHAS — meie sardiinidele spetsialiseerunud pood
Tutvu Portugali sardiinide valikuga: Külasta SARDINHAS poodi →
Milliseid sardiine valida?
Klassikalise maitse jaoks vali sardiinid oliiviõlis. Täidlasema maitse jaoks proovi ekstra neitsioliiviõli ning intensiivsema elamuse jaoks tomatikastet või vürtsikaid variante.
Soovid laiemat ülevaadet? Loe meie täielikku Portugali toodete teejuhti sardiinidest, tuunikalast, oliiviõlist, kohvist, kaubamärkidest ja Portugali toidukultuurist.
Avasta rohkem














